Eritrėja

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Eritrėja parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Eritrėjoje

Eritrėja yra Šiaurės Rytų Afrikos šalis, esanti Raudonosios jūros pakrantėje, besiribojanti su Etiopija, Sudanu ir Džibučiu. Sostinė yra Asmara.

Eritrėja išlieka viena iš skurdžiausių pasaulio šalių, todėl nekilnojamojo turto rinka yra sunki ir nekilnojamojo turto pardavimas Eritrėjoje yra nelengvas uždavinys.

Nėra oficialių įvertinimų, kuriais būtų galima nustatyti nekilnojamojo turto sandorių skaičių nekilnojamojo turto registravimo agentūroje ir dėl to dar sunkiau rasti parduoti turtą Eritrėjoje.

Eritrėjos finansų sistema taip pat laikoma nepakankamai išvystyta, turint ribotą finansinių paslaugų pasiūlą.

Tai, kas dar labiau apsunkina pardavimą turinčio turto paiešką Eritrėjoje, taip pat yra įstatymas, suteikiantis valstybei visas teises į nuosavybę ir tai kelia rimtą kliūtį nekilnojamojo turto rinkai.

Tačiau, jei esate pasirengęs investuoti į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Eritrėjoje, geriausias miestas tai padaryti yra sostinė.

Asmara yra miestas, kuriame yra daug italų. , taip pat tapo UNESCO Pasaulio paveldo objektu ir turi unikalų architektūrinį stilių, kuris, atrodo, buvo dar 1930-aisiais. Du kiti miestai, kuriuose galite investuoti į parduodamą turtą, yra „Filfil“ ir „Keren“.

2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB